با شکوهترین و پر جمعیت ترین مسابقات استانی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان همدان برگزار شد.

با شکوهترین و پر جمعیت ترین مسابقات استانی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان همدان برگزار شد.


 به گزارش جناب هادی ربیعی  دبیر محترم هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان همدان
سری مسابقات قهرمانی و انتخابی تیم استان در 3رده سنی آقایان (نونهالان_نوجوانان_جوانان)در استایل نیمه آزاد (مایانا)در روز جمعه  به تاریخ95/5/22 بمناسبت یاد و خاطره شهدای کونگ فو استان ومدافع حرم و سردار شهیدشمسی پور ومیلادباسعادت امام رضا(علیه السلام) درشهر همدان سالن ورزشی هزار نفری فردوسی برگزار شد.
مسابقات باحضور 220شرکت کننده از تیمهای
1_همدان2_نهاوند3_کبودرآهنگ 4_اسدآباد5_بهار6_رزن7_فامنین 8_کوریجان 9_شهرداری مهاجران 10_قهاوند11_کونگ فوجنگاوران 12_کمیته پرتوآ 13_کونگ فو کمپو و ... برگزار شد.
شروع بازیها از ساعت 9صبح الی23/30  با 2تخته تاتمی بود.
که در پایان به ناچار بدلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان ،برخورد به وقت بامداد، مسافت طولانی برای برگشت تیمها به شهر خودوحضور شرکت کنندگان زیادی از نونهالان و .... وجلوگیری از نگرانی خانواده ها با تصمیم و مشورت دبیر هیات و سرپرستان تمامی تیم ها،ادامه مسابقات جهت مشخص شدن نتایج  تعداد13 بازی از مرحله یک چهارم و مابقی فینال مسابقات به یک هفته بعد یعنی به روزجمعه95/5/29 راس ساعت8 صبح در شهر همدان سالن خانه کونگ فو موکول شد همچنین در حاشیه مسابقات فریضه نمازجماعت ظهربا حضور شرکت کنندگان در داخل سالن مسابقات برپا شد.
و عصر مسابقات راس ساعت 18مراسم اختتامیه مسابقات با برنامه های ابتدا رژه تیمهای حاضر و اجرای حرکات نمایشی وپخش کلیپ و ...با حضور مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان، ریاست هیات رییس سازمان بسیج ورزشکاران، پیشکسوتان، تماشاچیان وخانواده های محترم بود در این برنامه از خانواده محترم سردارشهیدعلی شمسی پور  و در ادامه از اعضا و کادر تیم استان در لیگ برتر فدراسیون که مقام سوم تیمی را در کشور کسب نمودند تقدیر و تجلیل شد.
در پایان از روسای محترم شهرستانها و سبک ها مربیان و سرپرستان جهت زحمات واعزام تیم به این مسابقات تشکر بعمل می آوریمو ازکادر داوران محترم زحمت کش مسابقات آقایان محمدمهدی حیدری_ یونس عیسی یی _یزدان صفری _بهمن سلیمانی _ علیرضا نقی زاده _جمشیدمروتی _امین امینی پویا _هادی شهبازی _حمیدقربانی _علی شهابی _امیدخلجی _محمدرضارشیدی و ...

یوسفی
کمیته انفورماتیک و روابط عمومی هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان همدان

شما اینجا هستید: خانه اخبار مسابقات

پیوندهای مفید

http://www.ostan-hm.ir/fa/index.aspx

 

 

ارتباط با ما

آدرس :                      

همدان / شهرک اندیشه / پشت مجتمع مسکونی کوی امام رضا (ع) /خانه کونگ فو / دفتر هیئت کونگ فو و هنرهای رزمی استان همدان

تلفکس :34288108-081

خبرنامه پیامکی